Kontakti

Atrodiet Daily Latvijā un Igaunijā pēc kategorijas, vai atrodiet tuvāko Daily pēc adreses.

Atrast tuvāko objektu

Daily pusdienu restorāni

Asaru prospekts 61, Jūrmala, NRC Vaivari, 1. stāvs
(+371) 2830 3482
vaivari@daily.lv

P.-Sv. 08:00-18:00

Pieejama autostāvvieta
Druvas iela 2, Ogre (ieeja no Austrumu ielas), Fazer Latvija
(+371) 2869 5671
fazer@daily.lv

P.-Pk. 10:00-16:00

Pieejama autostāvvieta
Ziemeļu iela 19, Liepāja, Lauma Fabrics
(+371) 2548 6982
lauma@daily.lv

P.-Pk. 09:00-16:00


13. janvāra iela 8, Rīga, Stockmann
(+371) 2949 2485

P.-Sv. 08:30-21:00


Anniņmuižas bulvāris 26a, Rīga, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs
(+371) 2667 2068
rsuanninmuiza@daily.lv

P.-C. 09:00-16:00

Pk. 09:00-18:00

S. 10:00-15:00


Augusta Deglava iela 161, Rīga, Rimi Latvia
(+371) 2860 3152
rimi@daily.lv

P.-Pk. 08:00-18:00


Bezdelīgu iela 3, Rīga, Latvijas Banka Rīgas filiāle
(+371) 2946 8115
ednicab3@bank.lv

P.-Pk. 07:30-14:00


Daugavgrīvas iela 83, Rīga, Magnat biznesa centrs
(+371) 2566 8970
magnat@daily.lv

P.-Pk. 09:00-16:00

Pieejama autostāvvieta
Duntes iela 3, Rīga, Duntes nami 2. stāvs
(+371) 2935 3934
duntesnami@daily.lv

P.-Pk. 09:00-16:00


Dzirciema iela 16, Rīga, Rīgas Stradiņa universitāte
(+371) 2021 5605
rsu@daily.lv

P.-Pk. 08:00-17:00

S. 09:00-15:00


Dzirciema iela 20, Rīga, RSU Stomatoloģijas institūts
(+371) 2021 5605
rsu@daily.lv

P.-Pk. 09:00-17:00


G. Astras iela 1C, Rīga, Astras Biznesa Centrs 1. stāvs
(+371) 2029 9657
astras@daily.lv

P.-Pk. 08:30-17:00


Granīta iela 28a, Rumbula, Stopiņu nov., Volvo Trucks 2. stāvs
(+371) 2652 7867
volvo@daily.lv

P.-Pk. 09:00-15:30

Pieejama autostāvvieta
Gustava Zemgala gatve 76, Rīga, Jaunā Teika, Biroju ēka Valters 1. stāvs
(+371) 2616 9340
europascentrs@daily.lv

P.-Pk. 08:30-17:00

Izņemot talonu RS automātā autostāvvieta par brīvu uz 1h
Jelgavas iela 1, Rīga, LU Dabas māja
(+371) 2561 8245
jelgavasiela@daily.lv

P.-Pk. 08:00-18:00

S. 08:00-16:00


Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, Nordic Technology Park
(+371) 2666 8965
ntp@daily.lv

P.-Pk. 09:00-16:00


Kārļa Ulmaņa gatve 125, Mārupe, WESS Motors Toyota autocentrs
(+371) 2868 7579
wess@daily.lv

P.-Pk. 08:00-19:00

S. 09:00-16:00


Krišjāņa Valdemāra iela 2a, Rīga, Latvijas Banka
(+371) 2864 4903
EdnicaKva@bank.lv

P.-Pk. 08:00-16:00


Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, Ārlietu ministrija
(+371) 2666 8915
am@daily.lv

P.-Pk. 08:30-16:30


Kronvalda bulvāris 9, Rīga, RSU Anatomijas un antropoloģijas institūts
(+371) 2021 5605
rsu@daily.lv

P.-Pk. 12:00-15:00


Mūkusalas iela 101, Rīga, Upmalas biroji
(+371) 2913 4060
upmalasbiroji@daily.lv

P.-Pk. 09:00-16:00


Raiņa bulvāris 19, Rīga, LU galvenā ēka, pagrabstāvs
(+371) 2612 4567
rainis@daily.lv

P.-Pk. 08:00-18:00


Rātslaukums 1, Rīga (ieeja no Rātes pasāžas)
(+371) 2541 9285
rd@daily.lv

P.-Pk. 08:00-16:00


Ropažu iela 6, Rīga, LMT
(+371) 2544 8352
lmt@daily.lv

P.-C. 08:00-17:00

Pk. 08:00-16:00


Skanstes iela 12, Rīga, Luminor Banka
(+371) 2200 8032
luminor@daily.lv

P.-Pk. 08:00-17:00


Skanstes iela 27, Rīga, LNK Centre 1. stāvs
(+371) 2023 7084
lnkcentre@daily.lv

P.-Pk. 09:00-16:00


Skolas iela 22, Rīga
(+371) 2787 0688
skolasiela@daily.lv

P.-Pk. 09:00-16:00


Starptautiskās lidostas "Rīga" teritorijā, Tehnikas ielā 3
(+371) 2669 8215
lidosta@daily.lv

P.-C. 08:00-17:00

Pk. 08:00-16:00


Talejas iela 1, Rīga, Biroju Centrs Ezerparks 1. stāvs
(+371) 2545 0451
ezerparks@daily.lv

P.-Pk. 08:30-16:00


Vaiņodes iela 1, Rīga
(+371) 2925 4834
lvm@daily.lv

P.-Pk. 11:00-15:00

Pieejama autostāvvieta (1h)
Visvalža iela 4a, Rīga, LU Humanitāro zinātņu fakultāte
(+371) 2926 4367
visvaldis@daily.lv

P.-C. 09:00-17:00

Pk. 09:00-15:00

S. 09:00-15:00


Z. A. Meierovica bulvāris 12, Rīga
+371 2561 7221
meierovica@daily.lv

P.-Pk. 10:00 - 16:00