Kontakti

Atrodiet Daily Latvijā un Igaunijā pēc kategorijas, vai atrodiet tuvāko Daily pēc adreses.

Atrast tuvāko objektu

Daily pusdienu restorāni

Anniņmuižas bulvāris 26a, Rīga, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs
(+371) 2667 2068
rsuanninmuiza@daily.lv

P.-Pk. 09:00-15:00


Daugavgrīvas iela 83, Rīga, Magnat biznesa centrs
(+371) 2566 8970
magnat@daily.lv

P.-Pk. 11:00-15:30

Tikai līdzņemšanai
Duntes iela 3, Rīga, Skanstes City DUNTE 2. stāvs
(+371) 2935 3934
duntesnami@daily.lv

P.-Pk. 11:00-15:00

"Zaļais" režīms
Dzirciema iela 16, Rīga, Rīgas Stradiņa universitāte
(+371) 2021 5605
rsu@daily.lv

P.-Pk. 11:00-15:00

"Zaļais" režīms
G. Astras iela 1C, Rīga, Astras Biznesa Centrs 1. stāvs
(+371) 2029 9657
astras@daily.lv

P.-Pk. 09:00-15:30

09:00-11:00 - tikai līdzņemšanai | 11:00-14:00 - "Zaļais" režīms | 14:00-15:30 - tikai līdzņemšanai
Granīta iela 28a, Rumbula, Stopiņu pag., Volvo Trucks 2. stāvs
(+371) 2652 7867
volvo@daily.lv

P.-Pk. 09:30-15:00

Tikai līdzņemšanai
Gustava Zemgala gatve 74, Rīga, Jaunā Teika, Biroju ēka Teodors 1. stāvs
(+371) 2563 4738
jaunateika@daily.lv

P.-Pk. 08:00-16:00

08:00-11:00 - tikai līdzņemšanai | 11:00-14:00 - "Zaļais" režīms | 14:00-16:00 - tikai līdzņemšanai
Gustava Zemgala gatve 76, Rīga, Jaunā Teika, Biroju ēka Valters 1. stāvs
(+371) 2616 9340
europascentrs@daily.lv

Uz laiku slēgts
Jelgavas iela 1, Rīga, LU Dabas māja
(+371) 2561 8245
jelgavasiela@daily.lv

P.-Pk. 09:00-15:00


Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, Nordic Technology Park
(+371) 2666 8965
ntp@daily.lv

P.-Pk. 10:00-15:00

"Zaļais" režīms
Mūkusalas iela 101, Rīga, Upmalas biroji
(+371) 2913 4060
upmalasbiroji@daily.lv

P.-Pk. 09:00-15:00

Tikai līdzņemšanai
Raiņa bulvāris 19, Rīga, LU galvenā ēka, pagrabstāvs
(+371) 2612 4567
rainis@daily.lv

P.-Pk. 09:00-15:00

Uz laiku slēgts
Skanstes iela 12, Rīga, Luminor banka
(+371) 2200 8032
luminor@daily.lv

Uz laiku slēgts
Skolas iela 22, Rīga
(+371) 2787 0688
skolasiela@daily.lv

P.-Pk. 10:00-16:00

"Zaļais" režīms
Starptautiskās lidostas "Rīga" teritorijā, Tehnikas ielā 3
(+371) 2669 8215
lidosta@daily.lv

P.-Pk. 11:00-15:00

"Zaļais" režīms
Vaiņodes iela 1, Rīga
(+371) 2925 4834
lvm@daily.lv

Uz laiku slēgts
Z. A. Meierovica bulvāris 12, Rīga
(+371) 2561 7221
meierovica@daily.lv

P.-Pk. 11:00-15:00

Tikai līdzņemšanai
Druvas iela 2, Ogre (ieeja no Austrumu ielas), Fazer Latvija
(+371) 2869 5671
fazer@daily.lv

Uz laiku slēgts
Asaru prospekts 61, Jūrmala, NRC Vaivari, 1. stāvs
(+371) 2830 3482
vaivari@daily.lv

P.-Sv. 08:00-18:00

Tikai līdzņemšanai
Ziemeļu iela 19, Liepāja, Lauma Fabrics
(+371) 2548 6982
lauma@daily.lv

P.-Pk. 09:00-15:00

Tikai līdzņemšanai