Pusdienu restorāni

Kāds, kurš nav ticis pie brokastīm, sāk dīdīties jau ap pusdivpadsmitiem. Pārējiem bioloģiskais pulkstenis sāk uzstājīgi zvanīt pulksten vienos. Laiks pusdienām – vispamatīgākajai ēdienreizei! Gribas vai nu kopš bērnības iecienītu ēdienu, vai kaut ko nebijušu. Gribas netērēt daudz laika, bet reizē paēst bez steigas. Gribas īpašas sajūtas, bet negribas pārmaksāt.

Pusdienu restorāni Daily uzņēmumos, biroju ēkās un augstskolās saprot jūsu vajadzības un strādā, lai ikviena klienta sapni par ideālajām pusdienām pārvērstu realitātē. Mēs ticam, ka apkalpošanai jābūt ir ne vien ātrai, bet arī laipnai. Ka ēdamzāle ir ne tikai galdi un krēsli, bet arī patīkama un tīra vide. Ka ēdienkartei ne tikai jāatbilst vairākuma izvēlei, bet jāsniedz arī garšas jaunatklājumu prieks un jābūt veidotai no pārbaudītiem produktiem.

Katru darbdienu no rīta līdz vakaram mūsu piedāvājumā ir daudzveidīgi salāti un uzkodas, siltie gaļas un veģetārie ēdieni, zupas, deserti, kūkas un dzērieni – kefīrs, sulas, dzirkstošie dzērieni, kafija un tēja. Par īpaši izdevīgu cenu varat baudīt spēcinošu pusdienu piedāvājumu, kas katru dienu mainās.

Tuvākos Daily pusdienu restorānus atradīsiet šeit.