Esat silti gaidīti! Mūsu pusdienu restorāni strādā, piedāvājot pusdienas līdzņemšanai vai iespēju ieturēt maltīti uz āra terases.
Lūdzam ievērot piesardzības pasākumus – valkājiet masku, ievērojiet divu metru distanci un dezinficējiet rokas.

Ar zīmolu Daily Latvijā un Igaunijā darbojas pusdienu restorāni, kafejnīcas, un ēdnīcas, kurās katru dienu maltīti ietur desmitiem tūkstošu cilvēku. Ēdinām uzņēmumu darbiniekus un studentus, sniedzam ēdināšanas pakalpojumus skolās, bērnudārzos un aprūpes iestādēs.

Savas receptes radām sadarbībā ar uztura speciālistiem, tāpēc piedāvājums ir daudzveidīgs, sabalansēts un sniedz visu organismam nepieciešamo. Ēdienu gatavošanā neizmantojam garšas pastiprinātājus, konservantus un krāsvielas. Veģetāriešiem gatavotajos ēdienos netrūks svarīgo augu valsts olbaltumvielu.

Mēs sekojam kvalitātei pa īstam, nevis “ķeksīša” līmenī. Tāpēc Daily logotips nav reklāma. Tas ir paraksts, kas apliecina – mums patīk mūsu darbs un mēs uzņemamies par to atbildību. Laipni lūdzam brokastīs, pusdienās un vakariņās! Ēdienreizes nosaukums gan nav svarīgākais. Svarīgākais ir iespēja saņemt enerģijas devu, lai dotos tālāk un īstenotu savus mērķus.

Esam starp Latvijas ēdinātāju apvienības dibinātājiem un biedriem.

Piegāde

Mēs ēdinām visur, kur spēj piekļūt mūsu autotransports. Nodrošināsim siltas pusdienas jūsu uzņēmumam ikdienā vai ēdināšanu jūsu sporta vai izklaides pasākumā, gādājot arī par traukiem un pat mēbelēm. Varam lepoties ne tikai ar pudu, bet pat tonnu sāls, ko pārnestā nozīmē esam apēduši, 20 gadus rūpējoties par ēdienu piegādi. Lai uzzinātu vairāk par ēdienu līgumpiegādi no Daily, rakstiet uz info@daily.lv

Banketi

Īpašs notikums prasa īpaši sapostu vietu, īpašus tērpus, īpašu mūziku un īpašus viesus. Bet, pirmām kārtām, tas prasa īpašu cienastu. Nekas nerada svētku sajūtu tā kā ēdiens, kas ir atšķirīgs no ikdienā ierastā, gatavots no vērtīgiem produktiem un pasniegts, ieguldot darbu sevišķi kārdinoša vai pārsteidzoša izskata radīšanā. Esam gatavi kā mazām viesībām, tā arī grezniem svētkiem. Jo mūsu recepšu grāmata ir tikpat bieza kā “Karš un miers”, un pieredze – tikpat pamatīga. Ja vēlaties, lai Daily nodrošina ēdināšanu jūsu banketā, rakstiet uz banketi@daily.lv

Ēdināšana lielos pasākumos

Iespējams, Daily ir zīmols ar nopietnāko pieredzi lielu pasākumu dalībnieku ēdināšanā Baltijas valstīs. Minēsim tikai dažus piemērus: Dziesmu svētki Latvijā un Igaunijā, SEB MTB maratons Latvijā, 35. Starptautiskās Hanzas dienas Viljandi, Igaunijā. Ja plānojat ko tiešām vērienīgu, mūsu atbilde būs jūsu ieceres cienīga: pozitīva sadarbība, sirdsmiers un garantēts rezultāts. Rakstiet mums uz info@daily.lv.

Konditoreja pēc pasūtījuma

Katra diena vienmēr kādam ir svētki. Meistaru radītās bulciņas, kliņģeri un kūkas jebkurus svētkus pārvērtīs par svinībām. Iepazīstieties ar konditorejas sortimentu un informāciju par pasūtīšanu. Kontakttālrunis 29189553. Galvenā adrese pasūtījumu izņemšanai – Rīgā, Bērzaunes ielā 1, darba dienās 09:00-17:00. Pasūtījumu iespējams izņemt arī kādā no mūsu filiālēm, pieejamos laikus un vietas iepriekš saskaņojot.