Daily

Apmaksātas pusdienas – bonuss darbiniekiem un nodokļu atvieglojumi darba devējam
Darbinieki ietaupīs, paēdīs un būs priecīgi. Savukārt darba devējs varēs katru mēnesi nemaksāt nodokļus par 40 € no katra darbinieka bonusa. Uzziniet vairāk par to, kāpēc ēdināšanas subsidēšana ir izdevīga visiem.

Par mums

Ar zīmolu Daily Latvijā un Igaunijā darbojas pusdienu restorāni, kafejnīcas, un ēdnīcas, kurās katru dienu maltīti ietur desmitiem tūkstošu cilvēku. Ēdinām uzņēmumu darbiniekus un studentus, sniedzam ēdināšanas pakalpojumus skolās, bērnudārzos un aprūpes iestādēs.
 
Savas receptes radām sadarbībā ar uztura speciālistiem, tāpēc piedāvājums ir daudzveidīgs, sabalansēts un sniedz visu organismam nepieciešamo. Ēdienu gatavošanā neizmantojam garšas pastiprinātājus, konservantus un krāsvielas. Veģetāriešiem gatavotajos ēdienos netrūks svarīgo augu valsts olbaltumvielu.
 
Mēs sekojam kvalitātei pa īstam, nevis “ķeksīša” līmenī. Tāpēc Daily logotips nav reklāma. Tas ir paraksts, kas apliecina – mums patīk mūsu darbs un mēs uzņemamies par to atbildību. Laipni lūdzam brokastīs, pusdienās un vakariņās! Ēdienreizes nosaukums gan nav svarīgākais. Svarīgākais ir iespēja saņemt enerģijas devu, lai dotos tālāk un īstenotu savus mērķus.
 
Esam starp Latvijas ēdinātāju apvienības dibinātājiem un biedriem.
 

Atbalsts Ukrainai

Kopā ar citiem mūsu grupas zīmoliem piedalāmies un turpināsim piedalīties atbalsta akcijās Ukrainas aizstāvjiem. Paldies visiem, kas iesaistījās! Kopējais mūsu palīdzības apjoms kopš 2022. gada februāra ir vairāki simti tūkstošu eiro. Vairāk par paveikto un darāmo lasiet šeit.
 
Lieliska apkalpošana un kvalitatīvi pakalpojumi